Iné služby.

Sme veterinárna nemocnica a preto sa snažíme Vám zabezpečiť čo najširšie portfólio ponúkaných služieb. Ak máte záujem oboznámiť sa s našou kompletnou ponukou, neváhajte  prejsť aj do tejto sekcie našej stránky.

Kremácia

Aj keď toto nie je štandardná služba, ktorú od veterinárneho pracoviska očakávate, na základe našich skúseností Vám ponúkame dôstojnú a diskrétnu možnosť rozlúčky s Vašim zvieratkom. Keďže podľa platnej legislatívy na území Slovenskej republiky nie je možné zakladať cintoríny pre zvieratká, je individuálna kremácia dôstojnou alternatívou. Zariadenie s ktorým spolupracujeme už niekoľko rokov sa nachádza v Českej republike, neďaleko Brna (www.krematoriumzvirat.cz ).

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím.

Predaj veterinárnych diét a nutričných doplnkov.

Veterinárne diéty sú špeciálne upravené krmivá tak, aby sme nimi mohli liečiť.  Tak ako to povedal Hippokrates : „Nech jedlo je vaším prvým liekom“. Je preto pochopiteľné, že spolupracujeme len s tými najlepšími. Len tak môžeme dosiahnuť tie liečebné účinky, ktoré očakávame. Ponúkame Vám preto veterinárne diéty a krmivá od renomovaných výrobcov Royal Canin, Hill´s a Specific. Naši veterinárni lekári Vám radi poradia pri výbere tej správnej diéty, alebo vhodného krmiva pre Vaše zvieratko.

Kuriér

Od jari 2012 Vám poskytujeme unikátnu možnosť dovozu veterinárnej diéty pre Vaše zvieratko priamo ku Vám domov,alebo na Vami určené miesto v rámci Bratislavy našou partnerskou kuriérskou spoločnosťou (mimochodom prvou “zelenou” v Bratislave). Túto službu Vám ponúkame bezplatne za podmienky, že hodnota objednávky je nad 60 € vrátane DPH. Pri objednávkach pod 60 € je táto spoplatnená sumou 6 € vrátane DPH. Pre podrobnejšie informácie o tejto službe nás neváhajte kontaktovať.